Zavřít reklamu

Streamovací služba HBO Max nabízí pestrou paletu nejrůznějších seriálů, jejichž sledováním si můžete zpříjemnit víkend. Pojďme se v dnešním článku společně podívat na desítku nejlepších seriálů současnosti, které můžete najít na HBO Max.

Black Lady Sketch Show

První komediální seriál z dílny černošských autorek, které se samy zhostily scénáře, režie i hlavních rolí. Všestranně nadané herečky ztvárňují téměř stovku energických postav – a poněkud přehnaných verzí sebe samých – v neotřelých skečích.

Los Espookys

Komediální seriál Los Espookys sleduje skupinku přátel, kteří promění svou lásku k hororům v kuriózní podnikání. Rozhodnou se nabízet hrůzu těm, kteří ji potřebují, v nádherné lationskoamerické zemi, kde jsou podivné a tajemné jevy běžnou součástí každodenního života. Šlechetný, laskavý a naivní Renaldo, který je blázen do hrůzostrašných a krvavých filmů, založí se svými přáteli firmu Los Espookys. Přidá se k němu Ursula, tvrdá, klidná a rozvážná zubní asistentka, která má na starosti logistiku a realizaci zakázek. Další členkou je Ursulina sestra Tati, která má funkci testovací figuríny. A nakonec je zde i Renaldův nejlepší kamarád Andres, temný a záhadný dědic čokoládového impéria, který touží odemknout tajemství vlastní minulosti a vyhnout se svému krásnému příteli.

Jak na to s Johnem Wilsonem

Tento dokumentární seriál uvádí neurotický Newyorčan, který se snaží udílet cenné rady pro každý den, zatímco se potýká s řadou vlastních problémů. John Wilson tajně dokumentuje životy Newyorčanů v této komické odysee sebepoznání.

Někdo, někde

Navzdory rozlehlým pláním a nekonečným prériím může Kansas někomu, jako je Sam Miller, připadat svazující. V seriálu inspirovaném životem Bridget Everettové hraje tako komička a zpěvačka samu sebe v roli Sam, která do rodného města tak docela nezapadá.

Lady a Dale

Seriál Lady a Dale sleduje příběh Elizabeth Carmichaelové, která se dostane do popředí pozornosti poté, co v době benzinové krize v 70. letech minulého století uvede na trh tříkolové vozidlo s úsporným motorem.

Náhodný hustokrutěpřísný skutky

Pořad, jehož autorem je umělec a filmový tvůrce Terence Nance, nabízí podvratný pohled na současný život Američanů. Každá epizoda sestává z krátkých medailonků, v nichž se představuje herecké obsazení z uznávaných i vycházejících hvězd.

Malujeme s Johnem

Z části meditativní lekce, z části neformální rozhovor, v každé epizodě seriálu MALUJEME S JOHNEM najdeme Lurieho u stolu, kde zdokonaluje svou složitou techniku akvarelu a sdílí úvahy o životě.

Barry

Bill Hader hraje hlavní roli Barryho, deprimovaného, podřadného nájemného zabijáka, který je během své vražedné mise v Los Angeles uchvácen komunitou začínajících herců. Chce začít nový život, ale jeho minulost ho drží ve svých spárech.

Můžu Tě zničit

Arabella, bezstarostná a sebejistá Londýňanka, má partu skvělých kamarádů, nového přítele z Itálie a vzkvétající spisovatelskou kariéru. Když jí sexuální napadení v nočním klubu převrátí život vzhůru nohama, je nucena všechno přehodnotit.

Zelený servis

Třetí řada velebeného komediálního seriálu Zelený servis z produkce HBO vypráví spletité příběhy Newyorčanů, kteří se snaží navazovat trvalé vztahy, aniž by tušili, že mají něco společné – přátelského dealera marihuany (Ben Sinclair).

Dnes nejčtenější

.