Zavřít reklamu

Pro zlepšení zdraví uživatelů Samsung nabízí již dlouhá léta (konkrétně od roku 2012) specializovanou aplikaci Samsung Health, která poskytuje řadu užitečných funkcí pro sledování zdraví, jako je srdeční tep, spánkový cyklus, menstruační cyklus, počet kroků a další. Je velmi dobře navržena pro správu všech dat souvisejících se zdravím, která jsou přijímána prostřednictvím hodinek Galaxy Watch.

Kromě toho vám aplikace také pomáhá sledovat cvičení, aby vás motivovala k dosažení vašich každodenních cvičebních cílů. Korejský obr pro ni v těchto dnech vydal novou aktualizaci. Co nového přináší?

Samsung vydal pro aplikaci Samsung Health nový update, který ji povyšuje na verzi 6.23.5.027. Aktualizace přináší vylepšené sdílení u složení těla a jídla a nový spánkový widget. Protokol změn kromě toho uvádí, že funkce Cycle tracking byla změněna na Cycle tracking, což je zjevný překlep. V tuto chvíli můžeme pouze spekulovat, na co byla tato funkce vlastně změněna.

Novou verzi globálně populární zdravotní aplikace si můžete stáhnout z obchodu Galaxy Store nebo Google Play, případně z webu APK Mirror. Její velikost je necelých 102 MB.

Dnes nejčtenější

.