Zavřít reklamu

Po ukončení řady Galaxy Note přišel Samsung s Galaxy S22 Ultra, který kombinoval to nejlepší z obou řad, tedy Note i S. Nyní je zde ještě Galaxy S23 Ultra, který také tuto myšlenku přejímá. Obě zařízení tedy mají do svého těla integrovaný slot na S Pen, který si ale někdy může postavit hlavu a nechce nespolupracovat podle předpokladu. Jak resetovat S Pen ale není nijak složité. 

S Pen s Galaxy S22 Ultra a S23 Ultra můžete snadno přenášet a pohodlně používat, kdykoli se vám zachce, protože jej máte hned po ruce. Zabudované pero můžete používat různými způsoby a užít si tak psaní poznámek na maximum. Pokud se ale vyskytnou nějaké potíže, je zde řešení. Jako první byste samozřejmě měli zkontrolovat dostupnost aktualizací (Nastavení -> Aktualizace softwaru -> Stáhnout a instalovat), pak by měl na řadu přijít reset S Penu.

Jak resetovat S Pen 

Pokud má pero S Pen problémy s připojením nebo se často odpojuje, resetujte pero a znovu jej připojte. Uděláte tak následujícím postupem, který je poplatný pro modely Galaxy S22 Ultra i Galaxy S23 Ultra. 

  • Vložte pero S Pen do slotu v telefonu. 
  • Jděte do Nastavení. 
  • Vyberte možnost Rozšířené funkce. 
  • Vyberte nabídku S Pen. 
  • Vpravo nahoře zvolte nabídku tří teček. 
  • Zvolte Obnovit pero S Pen. 

Následně proběhne restart pera, kdy se to odpojí, aby se následně zase připojilo. Během restartování samozřejmě pero nevyndávejte z telefonu. Jakmile se restart dokončí, uvidíte u pera poznámku Vloženo a Připravený. 

Galaxy S23 Ultra koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.