Zavřít reklamu

Hodinky Galaxy Watch jsou narvané funkcemi pro zdraví a kondici podporovanými širokou řadou senzorů. Jeden takový senzor dokáže monitorovat i srdeční frekvenci. Také proto se hodí vědět, jak nastavit upozornění Galaxy Watch, pokud je váš tep příliš vysoký nebo naopak nízký. 

Galaxy Watch umožňují sledování srdečního rytmu podle nastavených časových úseků (čímž hodně šetříte baterii), nebo nepřetržitě, abyste měli úplný přehled o svém srdečním tepu v průběhu času. Můžete si i nastavit upozornění na příliš nízkou nebo vysokou tepovku, pokud jste v klidu. V prvním případě se to hodí zejména ve spánku, kdy vás mohou vibrace hodinek vzbudit. V druhém případě se pak nejedná o měření při aktivitě, tedy nějakém fyzickém výkonu, kde se dá zvolená hranice snadno přesáhnout.

Jak nastavit upozornění Galaxy Watch na abnormální srdeční činnost 

  • Otevřete Nastavení. 
  • Spusťte aplikaci Samsung Health (musíte v ní být přihlášeni na telefonu). 
  • Sjeďte níže a klepněte na možnost Srdeční tep. 
  • Opět sjeďte níže a vyberte Nastavení. 

Zde už si můžete vybrat možnost nepřetržitého měření, nebo měření každých 10 minut v případě klidu. Níže pak najdete sekci Upozornění na srdeční tep, kde je ten vysoký standardně nastaven na 120 tepů za minutu a ten nízký na 40 tepů za minutu. Pokud nemáte volby aktivované, můžete zde tak učinit. Pokud chcete hodnoty změnit, stačí na ně klepnout a určit požadovanou výši. Toto upozornění se vám zobrazí, když bude srdeční tep v klidu po dobu 10 minut nad nebo pod nastavenou úrovní.

Samsung Galaxy Watch koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.