Zavřít reklamu

Přestože pochází Wear OS od Googlu, tak stále postrádá některé očekávané služby a aplikace, jako třeba webový prohlížeč Chrome. Naštěstí se po krátké absenci v loňském roce vrátil do Google Play Samsung Internet a uživatelé, kteří z nějakého důvodu chtějí procházet web ze svého zápěstí, si jej tak mohou do Galaxy Watch nainstalovat. 

Samsung Internet je k dispozici pro chytré hodinky se systémem Wear OS bez ohledu na to, zda se jedná o hodinky Galaxy Watch nebo hodinky jiných značek. Poskytuje dotykovou klávesnici, hlasové diktování i záložky, které se synchronizují s aplikací ve smartphonu.

Jak nainstalovat Internet v Galaxy Watch 

Než budete moci ze svého zápěstí procházet pomocí Galaxy Watch web, musíte si do svých hodinek nainstalovat aplikaci Samsung Internet, pokud ji již tedy instalovanou nemáte. Přejetím prstem nahoru jděte do menu a otevřete Google Play. Klepněte na pole pro vyhledávání a vyhledejte položku Samsung Internet. Na aplikaci opět klepněte svým prstem a zvolte nabídku Instalovat.

Když poté aplikaci spustíte, můžete si všimnout, že obsahuje několik předdefinovaný záložek, které by vám měly pomoci rychleji procházet celý web. Patří mezi ně webové stránky jako YouTube, Google, Samsung a několik dalších. Když ale sjedete níže, můžete zde vybrat nabídku Záložky v telefonu. Když tak učiníte, zobrazí se vám nabídka importování záložek z telefonu. 

Kdykoli pak budete na určitém webu, stačí vám ze spodní strany displeje popojet prstem směrem nahoru a zobrazí se vám další nabídka. Ta vám umožní třeba přímo dané stránky otevřít v propojením smartphonu, a to nehledě na to, jestli v něm máte jako výchozí Samsung Internet, Chrome Googlu nebo jakýkoli jiný prohlížeč. Najdete zde i možnost uložení stránky jako záložky atd.

Galaxy Watch koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.