Zavřít reklamu

Jak jistě víte, Samsung letos podle všeho uvede na scénu nové skládací smartphony Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5. Stát by se tak mělo v srpnu. Nyní vyšlo najevo, že korejský obr na nich již začal testovat aktualizaci One UI 5.1.1.

První firmware nadstavby One UI 5.1.1 byl objeven na serverech Samsungu a je testován na korejských verzích Galaxy Z Foldu5 (SM-F946N) a Galaxy Z Flipu5 (SM-F731N). Na první zmíněné skládačce běžela nadstavba s firmwarovou verzí F731NKSU0AWD5, zatímco na druhé s verzí F946NKSU0AWD5.

Oba nové firmwarové soubory s One UI 5.1.1 jsou založeny na Androidu 13. Jako obvykle může Samsung představit novou verzi své nadstavby se svými novými ohebnými telefony. Nový software by pak mohl vydat na stávající smartphony a tablety Galaxy několik dní po uvedení příštích skládaček.

V tuto chvíli není známo, jaké nové funkce by mohla nadstavba One UI 5.1.1 přinést. Můžeme však očekávat vylepšení všech nativních aplikací, vylepšené funkce ekosystému Galaxy nebo vylepšení režimu Flex. Po této verzi začne Samsung vydávat verzi 6.0, která již bude vycházet z Androidu 14. Na první zařízení Galaxy by měla dorazit někdy na podzim.

Ohebné telefony Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.