Zavřít reklamu

Samsung stále vylepšuje své Režimy a rutiny, aby udělal používání svých zařízení lépe přizpůsobené našim životům. Logicky to přenáší i na propojená zařízení, tedy konkrétně hodinky Galaxy Watch. Na základě toho, v jakém režimu tak váš telefon je, mohou zobrazovat jiná data. Jak změnit ciferník Galaxy Watch podle aktuálně používaného režimu v telefonu?

Režimy a rutiny jsou vlastně předvolby telefonu, které mění různá nastavení podle času a místa. Určí, kdo vás může v daný čas kontaktovat, a kdo ne, což platí i o aplikacích, které vám ve vybraný čas nebudou doručovat rušivé a rozptylující notifikace. Tyto režimy se hodí pro cvičení, studování, čas v práci, doma, ale i v noci, kdy chcete nerušeně spát. Jsou tedy inteligentním rozšířením režimu Nerušit.

Jak nastavit Režimy a rutiny 

  • Jděte v telefonu do Nastavení. 
  • Klepněte na Režimy a rutiny. 
  • Vyberte předem nakonfigurovaný režim. 
  • Stiskněte Start a postupujte podle zobrazovaných kroků.

Jak změnit ciferník Galaxy Watch pro Režimy a rutiny 

Galaxy Watch řady 4 a 5 mohou měnit ciferníky podle aktivovaného režimu. Samozřejmě předpokládáme, že to budou umět i novější modely, které pojedou na systému Wear OS. Abyste si tedy určili specifický ciferník, musíte už mít režimy a rutiny, které budete chtít používat, nastavené podle kroku výše. Poté můžete každému z nich nastavit specifický ciferník.

Máte-li daný režim nastavený, znovu na něho klikněte. Sjeďte úplně dolů a zde najdete sekci Pozadí. Když zde vyberete kulatý ciferník odkazující na Galaxy Watch, můžete hodinkám vybrat ten ciferník, který chcete ve vybraném režimu a rutině zobrazovat. Takto si musíte pro každý režim nastavit tapetu ručně, na druhou stranu za trochu práce pak jasně na první pohled na své zápěstí rozlišíte, který režim máte aktuálně aktivní. Stejným způsobem zde samozřejmě můžete nastavit i tapetu telefonu.

Samsung Galaxy Watch5 koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.