Zavřít reklamu

Hodinky Galaxy Watch nabízejí řadu nastavení, která mohou v mnoha ohledech změnit uživatelské prostředí, a to od vlastních ciferníků až po orientaci displeje a fyzických tlačítek. Dalším způsobem, jak mohou uživatelé chytrých hodinek Samsungu měnit jejich používání, je nastavení dotykového displeje. Zde se tedy dozvíte, jak zabránit nechtěným dotykům Galaxy Watch. 

Bez ohledu na to, zda používáte funkci Always On displej, můžete hodinky nastavit tak, aby se probudily při zvednutí zápěstí a/nebo poklepáním na displej. Pokud jde o druhou jmenovanou funkci nazvanou Budit dotykem obrazovky, může být jistě pohodlná, stejně tak ale problematická.

Při nošení oblečení s dlouhými rukávy se může dotykový displej někdy probudit při kontaktu s oblečením, v závislosti na použité tkanině. Pokud jste se s tímto problémem také setkali a zjistili jste, že vaše hodinky bezdůvodně vibrují, nebo ukazují cokoli jiného, než jen ciferník, můžete těmto náhodným dotykům zabránit. 

Jak zabránit nechtěným dotykům v Galaxy Watch 

  • Přejeďte prstem nahoru nebo dolu po displeji hodinek a zvolte Nastavení. 
  • Zde vyhledejte a klepněte na nabídku Displej. 
  • Sjeďte níže a vypněte možnost Budit dotykem obrazovky. 

Vypnutí této funkce je možné provést, i když máte zapnutý Always On displej. Pokud Budit dotykem obrazovky vypnete, neprobudíte hodinky jinak, než zvednutím zápěstí (pokud máte tuto možnost povolenou) nebo otočením lunety (pokud používáte Galaxy Watch4 Classic). Můžete si zde tedy přesně nadefinovat, kdy se má displej vašich hodinek a za jakých okolností aktivovat – mnohým se může hodit vypnout reakci i právě na otočnou lunetu u Galaxy Watch4 Classic. I pokud vše vypnete, pořád displej rozsvítíte stiskem některého z tlačítek.

Hodinky Galaxy Watch koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.