Zavřít reklamu

Fenomén Star Wars se stále těší velké popularitě. Svědčí o tom mimo jiné také úspěch oblíbeného seriálu Mandalorian. Jeho třetí série tento týden skončila. Jaké Android Star Wars hry si můžete zahrát, aby vám čekání na Ahsoku ukrátily?

Star Wars: Galaxy of Heroes

Hra Star Wars: Galaxy of Heroes z dílny studia EA vás přenese do prostředí galaxie, kde se budete muset utkat v epických soubojích. Sestavte si svůj vlastní tým z postav napříč celým Star Wars univerzem a v soubojích se utkávejte jak s řadovými nepřáteli, tak i se supersilnými bossy.

Stažení v Google Play

Star Wars: KOTOR
Ve hře Star Wars: KOTOR se můžete stát jednou z posledních nadějí rytířů řádu Jedi. Nasadíte všechny síly k tomu, abyste zachránili Republiku, nebo naopak podlehnete vábení temné strany Síly? Vy sami určíte nejen svůj osud, ale také osud celé galaxie.

Stažení v Google Play

X-Wing Flight

Souboje tváří v tvář zrovna nejsou vaším šálkem čaje? Zkuste se místo toho proletět po galaxii ve hře X-Wing Flight. Vyberte si jednu ze tři zbraní, které zde budete mít k dispozici. Staňte se pilotem mezihvězdné stíhačky a zničte všechny nepřátele.

Stažení v Google Play

LEGO Star Wars: TCS

Máte raději svět LEGO Star Wars? Vyzkoušejte hru LEGO Star Wars: TCS. Těšit se můžete na celé hodiny strhujícího hraní, v jejichž průběhu projedete šesti Star Wares epizodami, počínaje Skrytou hrozbou, to vše v kostičkovém LEGO stylu.

Stažení v Google Play (199 Kč)

Star Wars Pinball 7

Poslední hra z naší dnešní nabídky souvisí se Star Wars spíše okrajově, to ale neznamená, že by si ji fanoušci Hvězdných válek nemohli užít. Jedná se o starý dobrý pinball, který si ovšem můžete zahrát na stolech se Star Wars tematikou.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.