Zavřít reklamu

Na společnost Samsung se díváme jako na značku elektroniky a neočekáváme, že by najednou začala prodávat něco, co není její silnou stránkou, například auta, oblečení, parfémy nebo potraviny. Ale přesně to Samsung nyní udělal. V Koreji totiž začal prodávat nejrůznější potraviny, a to přímo na svých oficiálních webových stránkách. 

V rámci „Projektu spolupráce v oblasti zdraví“ oznámil eFood Hall, což je vyhrazené místo jeho oficiálních webových stránek, kde prodává až 80 druhů potravin. Společnost však nepřišla s nápadem prodávat potraviny ze dne na den. Jde o pečlivě naplánovanou strategii. Vysvětluje to tím, že Galaxy Watch 4 a Watch 5 mohou měřit složení těla a na základě těchto výsledků mohou uživatelé určit, zda potřebují odbourat tuk, nabrat bílkoviny nebo jen udržovat zdravou stravu.

Když Galaxy Watch nestačí k tomu, abyste byli fit, kupte si od Samsungu i potraviny 

Ať už se tedy uživatelé rozhodnou dodržovat jakýkoli dietní plán, Samsung eFood Hall jim poskytne doporučení týkající se makronutrientů (sacharidů, tuků a bílkovin). Tato doporučení jsou prý pečlivě sestavena na základě podkladů od společnosti Hyundai Green Food. Aby tedy společnost usnadnila lidem dodržování tohoto dietního plánu, rozhodla se nabídnout jim rovnou možnost nákupu zdravých potravin přímo.

Mezi ty, které je v současné době možné na webových stránkách zakoupit, patří mléčné výrobky, vejce, maso, ryby, rýže, ramen, kimči, ovoce, ořechy, omáčky, nápoje, voda, přílohy a jídelní soupravy. Za zmínku stojí, že Samsung sám žádné z potravin nevyrábí, ale samozřejmě že pocházejí od populárních značek působících v zemi.

Společnost také nabízí měsíční stravovací plány prostřednictvím určitých členství. K dispozici je také mnoho slevových nabídek. Samsung dokonce uvádí, že v budoucnu tuto službu vylepší a nabídne uživatelům diety zaměřené na konkrétní onemocnění. Rozšíření služby mimo Jižní Koreu se samozřejmě neočekává, nicméně krok Samsungu je to rozhodně zajímavý. Nabídku obchodu najdete zde.

Hodinky Galaxy Watch koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.