Zavřít reklamu

Hodinky Samsung Galaxy Watch jsou díky všem svým pokročilým senzorům, vynikajícímu softwaru a podpoře široké škály aplikací zaměřených na fitness skvělým zařízením pro sledování kondice a zdraví. Jsou také vybaveny funkcí sledování ženského cyklu, což umí jak Galaxy Watch4 tak v ještě pokročilejší formě Galaxy Watch5. 

Hodinky nezačnou nic zaznamenávat, dokud je nenastavíte. K tomu potřebujete mít po ruce telefon, který je spárovaný se zařízením Galaxy Watch. Prvotní nastavení totiž probíhá skrze aplikaci Samsung Health, kterou si můžete nainstalovat zde.

Jak nastavit menstruační cyklus v Galaxy Watch 

  • V telefonu otevřete aplikaci Samsung Health. 
  • Na úvodní obrazovce vyhledejte kartu Sledování cyklu (pokud ji tam nemáte, přidejte ji skrze ikonu tří teček vpravo nahoře). 
  • Odsouhlaste okno se zpracováváním údajů. 
  • Zadejte datum, kdy jste měla poslední menstruaci a následně jak dlouhý je váš obvyklý cyklus. 

Nyní máte sledování nastavené. Jděte tedy do aplikace Samsung Health ve svých chytrých hodinkách a zde opět vyberte aplikaci Samsung Health. Níže vidíte kartu Sledování cyklu, po jejímž rozkliknutí se dozvíte všechny důležité informace. Sledování cyklu si můžete dát i jako další dlaždici ciferníku. Tam vám stačí jen na novém poli klepnout na symbol Plus a vybrat možnost aplikace Samsung Health. Jako každá aplikace pro sledování cyklu se bude v průběhu času učit z vašich dat a v průběhu času poskytovat přesnější předpovědi. Hodinky budou také využívat svůj teplotní senzor k poskytování lepší zpětné vazby, pokud jím tedy ty vaše disponují.

Dnes nejčtenější

.