Zavřít reklamu

Když v srpnu 2020 Samsung představil sluchátka Galaxy Buds Live, vzbudilo to hodně rozruchu. Z hlediska designu to bylo v moři klonů AirPods Applu osvěžující, vypadá to však, že trochu podivný fazolovitý tvar i přes svou originalitu dostatečně nenadchl. Samozřejmě je možné, že korejský gigant k tomuto přistoupil záměrně, s cílem si pouze vymezit prostor, pokud jde o budoucí design sluchátek.

Každopádně nové informace naznačují, že vkládané naděje společnosti Samsung do Galaxy Buds Live se nakonec nenaplnily. Prozatím jsme se následovníka v podobě Buds Live2 nedočkali a nyní se zdá, že se možná ani nedočkáme. Jeden z neprověřených leakerů, Chunvn8888 je toho názoru, že se Samsung s největší pravděpodobností plánů na Buds Live2 vzdal.

Toto sdělení pochází z tweetu, ve kterém zmíněný informátor uvedl, že Galaxy Buds3 by mohly dorazit na trh ještě v letošním roce. Na dotaz jiného uživatele Twitteru směřující na řadu Live Chunvn8888 reagoval tvrzením, že Samsung od designu upustil, takže s nástupem Galaxy Buds Live2 nelze počítat.

Tato zpráva bude pravděpodobně pro fanoušky zklamáním. Příznivci Galaxy Buds Pro2 by však mohli být potěšeni. Na jiném místě vlákna je totiž uvedeno, že Samsung hodlá při tvorbě modelu Galaxy Buds3 do značné míry vycházet z Buds Pro2. V rámci diskuze zazněly i další informace. S největší pravděpodobností společnost vyškrtne některé prémiové funkce, aby tak mohla zachovat nízkou cenu. I tak by Buds3 měly být dosud nejlepšími sluchátky od Samsungu mimo řadu Pro.

Pokud budou Galaxy Buds 3 skutečně uvedeny na trh v roce 2023, pak by se tak mohlo stát v srpnu po boku Galaxy Z Fold5 a Galaxy Z Flip5.

Dnes nejčtenější

.