Zavřít reklamu

Samsung má mnoho vlastních aplikacích určených pro hodinky Galaxy Watch založených na Wear OS. Jednou z nich je i aplikace Hlasový záznamník, která se vám hodí k nahrávkám zvuků a hlasů, když nemáte po ruce svůj telefon. Pokud ano, vyřeší vám i palčivý problém s tím, jak nahrát telefonní hovor. 

V České republice není možné nahrávat telefonní hovory přímo z aplikace Telefon. V jiných zemích mimo EU to možné sice je, ale Samsung raději nechce dráždit hada bosou nohou, což ostatně platí i o Googlu. Ten naopak v Google Play už dlouhou dobu omezuje aplikace nahrávající telefonní hovory. Poradit si tedy musíte jinak, ať už máte k pořízení nahrávky důvody jakékoli.

Jak nahrát telefonní s Galaxy Watch 

Pokud však vlastníte hodinky Galaxy Watch, můžete si telefonní hovory jednoduše nahrávat zapnutím aplikace Hlasový záznamník. V hodinkách ji totiž zapnete a hovor v telefonu přepnete na hlasitý reproduktor. Není to samozřejmě ideální řešení, lepší ale příliš nenajdete. Výhodou aplikace je však i to, že nabízí funkci Převod řeči na text. V nahrávce do 10 minut tak umí v několika jazycích analyzovat řeč a poté ji převést právě na text, takže ušetříte čas s případným přepisem. Záznamy umí aplikace i přehrávat.

S největší pravděpodobností aplikaci již ve svých Galaxy Watch nainstalovanou máte, pokud ne, můžete tak učinit z Google Play. Po odsouhlasení všech nutných přístupů ji můžete okamžitě začít používat. V levé části rozhraní se pak nachází přepínač převodu řeči na text. Pokud aplikaci používáte už delší dobu, možná jste si všimli několika chyb, které se v ní vyskytovaly. Samsung ale aktuálně vydal aktualizaci na verzi 1.0.02.4, která tyto problémy řeší. Jednoduše by to tak mělo zlepšit váš zážitek z používání aplikace jak na Galaxy Watch4 tak Watch5.

Galaxy Watch4 a Galaxy Watch5 koupíte například zde 

Dnes nejčtenější

.