Zavřít reklamu

Loni v září zavedl Google do svého obchodu Google Play novou sekci Other devices, tedy Další zařízení, která usnadňuje vyhledávání aplikací mimo jiné i pro hodinky se systémem Wear OS přímo z vašeho telefonu. Nyní ještě zjednodušuje vyhledávání her, třeba zrovna pro vaše Galaxy Watch.

Google má pro uživatele hodinek s Wear OS v tuto chvíli připraveny dvě sekce, a to Hry na hodinkách: Zapomeňte na čas a Náročné hry na cesty: Hrajte třeba na hodinkách. Celkem se zde nabízí přes 20 titulů, mezi kterými jsou i takové hity, jako Lifeline nebo 2048.

Odtud si můžete do svých Wear OS hodinek stáhnout kterýkoli z nich. Hry můžete také najít vyhledáním a použitím filtru Vaše zařízení. Hraní her na malém kruhovém displeji má k ideálu daleko, ale je to něco, čím se můžete zabavit, když máte dlouhou chvíli a po ruce nemáte mobil. Například právě Lifeline je geniální textová hra, která je k hraní na hodinkách přímo stvořená.

V poslední době Google rozšiřuje kurátorské seznamy pro Wear OS kolekcemi jako Spring style in 5 watch faces (Jarní styl v 5 cifernících), nebo třeba Inspirováno přírodou atd. Ve srovnání s dřívějškem jsou nové kolekce o poznání rozsáhlejší a rozmanitější.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.