Zavřít reklamu

Léto se pomalu blíží, a spolu s tím má řada lidí dojem, že by měla už skutečně něco začít dělat se svou formou. Pokud jste až doteď spíše zaháleli a opravdu nejste sportovní typ, ani ta nejlepší aplikace na světě z vás do léta neudělá vysekaného profi sportovce. S pomocí některé z aplikací, které vám představujeme v dnešním článku, ale můžete zlepšit svou formu, a možná i nastartovat cestu ke zdravějšímu životnímu stylu.

Fitify

Fitify je tuzemská aplikace, kterou mají na svědomí skuteční profesionálové. Nabízí tréninkové plány pro uživatele na různé úrovni a s různými nároky, a využijete ji jak pro cvičení s vlastní vahou, tak i pro cvičení s pomůckami. Součástí aplikace jsou sestavy pro protažení, vychladnutí i úvodní zahřátí, nechybí zde ani prvky jógy, cviky pro flexibilitu nebo cvičení, zaměření na konkrétní části těla.

Stažení v Google Play

Nike Training Club

Aplikace Nike Training Club nabízí cvičební bloky o různé délce, jejichž součástí jsou také instruktážní videa a animace. Můžete si vybrat cvičení na základě vašich preferencí, úrovně nebo třeba pomůcek, které máte k dispozici. NTC nabízí celou řadu různých typů cvičení od posilování s vlastní vahou přes HIIT či jógu až po cviky pro zlepšení pohyblivosti.

Stažení v Google Play

Daily Workouts

Aplikace Daily Workouts vám přináší série cvičení v délce od pěti do třiceti minut. Najdete zde cviky pro cvičení s vlastní vahou i s pomůckami, aplikace nabízí bloky pro procvičení celého těla, stejně jako pro trénink jednotlivých tělesných partií. Součástí Daily Workouts jsou také instruktážní videa, časovač, a aplikace dokáže ve většině případů fungovat také v offline režimu.

Stažení v Google Play

Yoga | Down Dog

Pokud při cvičení dáváte přednost józe, můžete vyzkoušet aplikaci Yoga | Down Dog. Najdete zde cvičební bloky pro začátečníky i zkušené uživatele, a můžete si vybrat hned z několika různých tipů jógy. Aplikace Down Dog nabízí možnost výběru z několika trenérských hlasů, dynamický hudební doprovod i možnost synchronizace mezi více různými zařízeními.

Stažení v Google Play

J & J Official 7 Minute Workout

Máte pocit, že vám na pořádné cvičení v průběhu dne vlastně vůbec nezbývá čas? Sedm minut na pohyb si určitě umí najít každý, a právě takovým uživatelům je určená aplikace J & J Official 7 Minute Workout. Jak její název napovídá, najdete v ní sedmimniutové bloky cvičení, při kterých dostane zabrat každá partie vašeho těla. Bloky cvičení si můžete sestavovat také sami, nechybí ani možnost ovládání hudby a zvuku nebo třeba instruktážní videa k jednotlivým cvikům.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.