Zavřít reklamu

Samsung sice vytvořil svůj vlastní jedinečný font, ale z nějakého důvodu jej nedává jako výchozí volbou pro telefony Galaxy ani své chytré hodinky. Pokud ale chcete, poměrně jednoduše si jej můžete aktivovat nejen v chytrých hodinkách, ale i telefonech nebo tabletech. 

Stránky Samsung Design uvádějí, že font SamsungOne je „navržen tak, aby pomáhal poskytovat propojený a univerzální zážitek.“ Společnost jej používá pro své produkty a webové stránky, přičemž rodina skriptů SamsungOne pokrývá 26 systémů psaní, více než 400 jazyků a více než 25 000 glyfů.

Jak nastavit SamsungOne v telefonech Galaxy 

  • Jděte do Nastavení. 
  • Klepněte na nabídku Displej. 
  • Vyberte Velikost a styl písma. 
  • Zvolte Styl písma. 
  • Vyberte volbu SamsungOne. 

 

Jak nastavit SamsungOne v Galaxy Watch 

Pokud chcete změnit font písma na svých hodinkách Galaxy Watch4 nebo Watch5, musíte tak udělat přímo v hodinkách, nikoli aplikaci Galaxy Wearable. Návod zde ale prakticky kopíruje nastavení fontu v telefonu, proto jděte do Nastavení -> Displej -> Styl písma -> SamsungOne. Samozřejmě se nabízí více stylů, kdy si můžete vybrat jakýkoli se vám líbí, nejen tedy SamsungOne. Na výběr jsou třeba Gothic Bold, Choco Cooky, Cool Jazz, Rosemary a další.

Dnes nejčtenější

.