Zavřít reklamu

Aplikace Samsung Free, je zde s námi již od One UI 3.0, i když tedy přišla prakticky odnikud a bez nějakých větších informací, o co se vlastně jedná. Nyní končí. Tedy ne úplně, ale rodí se z ní nový titul.

Samsung Free je agregátorem obsahu, který na jednom místě soustředí živé televizní vysílání, podcasty, zpravodajské články a interaktivní hry. Jak název napovídá, veškerý obsah, který aplikace nabízí, je zdarma. Lze ji třeba otevřít i swajpnutím doleva na domovské obrazovce. Nyní byla přejmenována na Samsung News.

Samsung News přináší aktualizované prostředí, které kombinuje záložky Read (Číst) a Listen (Poslouchat). Bude se také více zaměřovat na zpravodajský obsah, což uživatelům usnadní hledání zpráv a interakci s nimi. V rámci tohoto rebrandingu již nebudou dostupné záložky Watch (Sledovat) a Play (Hrát), což je další známka toho, že korejský obr se chce u staronové služby zaměřit především na novinky. Služba bude nadále nabízet bezplatný televizní obsah a hry prostřednictvím aplikací Samsung TV Plus a Game Launcher.

Je vcelku zřejmé, že Samsung chce, aby uživatelé tuto službu vnímali jako konkurenta kanálu Google Objevit. Jestli to tak opravdu bude, se teprve uvidí. Služba bude k dispozici po aktualizaci aplikace Samsung Free na verzi 6.0.1. Samsung se chystá tuto aktualizaci postupně zavádět od 18. dubna.

Dnes nejčtenější

.