Zavřít reklamu

Samsung by měl později v tomto roce představit novou vlajkovou tabletovou řadu Galaxy Tab S9, která se bude podle všeho skládat z modelů Tab S9, Tab S9+ a Tab S9 Ultra. Nyní do éteru pronikly první rendery druhého zmíněného modelu.

Z renderů, které pustil do oběhu leaker Steve H. McFly (@OnLeaks), vyplývá, že Galaxy Tab S9+ se z hlediska designu nebude od Galaxy Tab S8+ prakticky lišit. Jediným viditelným rozdílem jsou individuální výřezy zadního fotoaparátu, kterýžto design Samsung používá u svých letošních smartphonů.

Rozměry Galaxy Tab S9+ budou údajně činit 285,4 x 185,4 x 5,64 mm, což je prakticky stejně, kolik měří Galaxy Tab S8+ (konkrétně je to 285 x 185 x 5,7 mm). Jaká bude jeho hmotnost, v tuto chvíli nevíme, lze však předpokládat, že bude vážit „plus minus“ stejně jako předchůdce (u něj je to konkrétně ve verzi s Wi-Fi 567 g a ve verzi s 5G 572 g).

Galaxy Tab S9+ by jinak měl disponovat stejným 12,4palcovým displejem a rozlišením 1752 x 2800 px, jako ostatní modely řady certifikací voděodolnosti IP67 a jako ostatní modely jej bude podle všeho pohánět čipset Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy, který používá řada Galaxy S23. Lze také očekávat do displeje zabudovanou čtečku otisků prstů, stereo reproduktory nebo podporu 45W rychlého nabíjení. Řada bude údajně představena v srpnu.

Tablety Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.