Zavřít reklamu

Samsung vydal nejnovější aktualizaci softwaru pro svůj už čtyři roky starý vlajkový tablet Galaxy Tab S6. Ten byl konkrétně vydán už na začátku roku 2019, a nyní začal v evropských zemích dostávat bezpečnostní březnovou aktualizaci. Během několika příštích dní se aktualizace rozšíří i do dalších regionů po celém světě. 

Nejnovější aktualizace softwaru pro Galaxy Tab S6 přichází s firmwarem verze T865XXU5DWC3 a jako první je zaváděna v sousedním Německu. Přináší bezpečnostní aktualizaci, která opravuje více než 50 bezpečnostních chyb, které byly nalezeny ve smartphonech a tabletech Galaxy za poslední dobu. Aktualizace nicméně nepřináší žádné nové funkce a Galaxy Tab S6 stále zůstává na Androidu 12 s nadstavbou Samsungu s označením One UI 4.1.1, což je jeho poslední významná aktualizace.

Samsung představil Galaxy Tab S6 na začátku roku 2019, kdy jihokorejská společnost uváděla na trh pouze jeden špičkový model tabletu ročně. V poslední době ale vydává různé modely vlajkové řady lišícími se nejen velikostí displeje. Řada Galaxy Tab S8 má aktuálně tři modely: Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ a Galaxy Tab S8 Ultra. Interval vydávání se ale prodloužil na cca 1,5 roku.

Tablety Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.