Zavřít reklamu

Samsung vydal novou betaverzi svého internetového prohlížeče, která přináší několik nových funkcí, jež zlepšují jeho použitelnost. Tyto nové funkce umožňují snadný přístup k liště záložek, liště karet a panelu adresy na telefonu či tabletu.

Nejnovější beta prohlížeče Samsung Internet (21.0.0.25) umožňuje zobrazit lištu záložek a lištu karet ve spodní části obrazovky. Tyto možnosti najdete v Nastavení→Rozložení a menu. Jak můžete vidět na prvním obrázku v galerii, po zapnutí těchto funkcí se lišta záložek a lišta karet objeví nad panelem adresy ve spodní části obrazovky (pokud jste aktivovali zobrazení panelu adresy dole).

Můžete dlouze stisknout položky zobrazené na liště záložek a liště karet, abyste získali rychlejší přístup k dalším funkcím. Můžete například dlouze stisknout záložku na liště záložek a otevřít ji na nové kartě, v novém okně, v Režimu utajení, upravit ji, zkopírovat odkaz na ni nebo ji odstranit. Dlouhým stisknutím karty na liště karet ji můžete zavřít, zavřít všechny ostatní karty, zavřít všechny karty, kartu přesunout, otevřít ji na nové kartě nebo v novém okně.

Nová verze Samsungu Internet přináší také možnost zobrazit panel adresy ve spodní části obrazovky na tabletech. Dříve byla tato funkce dostupná pouze na telefonech. Novou betaverzi prohlížeče si můžete stáhnout zde.

Dnes nejčtenější

.