Zavřít reklamu

Společnost Samsung vydává novou verzi své funkce Quick Share. S ní tak přibude několik vylepšení, která by mohla mít pozitivní vliv na každodenní životy uživatelů.

Verze 13.3.13.5 je k dispozici už nyní a nově přináší tlačítko pro povolení nebo naopak zakázání viditelnosti sdílených zařízení na panelu Sdílení. Navíc vše nasvědčuje tomu, že nejnovější verze Quick Share zlepšuje i dohledatelnost mezi zařízeními, která by teď měla být vždy vzájemně zjistitelná. Pokud tedy používáte více produktů Samsung Galaxy, je to jistě potěšující zpráva.

Nejnovější verzi Quick Share si můžete stáhnout po obdržení upozornění na aktualizaci aplikace nebo ruční kontrolou v obchodě Galaxy Store. Stačí otevřít aplikaci, dále přejít na Nabídku a klepnout nahoře na tlačítko Aktualizace. Samsung již koncem minulého roku provedl několik změn v Quick Share nejen po vizuální stránce. Ačkoli tato aktualizace také přinesla podivnou chybu související s rychlým přepínačem aplikace, který nereagoval správně, podařilo se ji poměrně rychle odstranit.

Služba Quick Share umožňuje snadné a jednoduché sdílení a odesílání souborů bez nutnosti párování jednotlivých zařízení až s 5 uživateli současně. Pro správné fungování však společnost upozorňuje na nutnost udržovat aplikaci aktualizovanou.

Dnes nejčtenější

.