Zavřít reklamu

Apríl je tu. Někdo ho nenávidí, někdo ho ignoruje, a někteří jej milují. Pokud se řadíte do třetí jmenované skupiny, možná pátráte po tom, jaké aplikace by vás nebo vaše blízké mohly na Apríla pobavit.

April Fool Prank Ideas

Chtěli byste své přátele vyvést aprílem, ale nic vás nenapadá? Aplikace s názvem April Fool Prank Ideas. V aplikaci najdete desítky nejrůznějších aprílových žertíků a vtípků, které můžete vyzkoušet u svých přátel nebo rodiny.

Stažení v Google Play

Fake Chat WhatsMock Text Prank

Falešné whatsappové konverzace jsou další možnost, jak vyvést přátele nebo blízké aprílem. V aplikaci Fake Chat WhatsMock Text Prank můžete vytvářet falešné profily, psát falešné konverzace, ale třeba také provádět žertovné hlasové i videohovory. Je jen na vás, jak tuto aplikaci využijete.

Stažení v Google Play

Truth and Lie Detector Prank

Chcete sebe i své blízké pobavit falešným detektorem lži? Aplikace s názvem Truth and Lie Detector Prank se na první pohled tváří jako detektor lži. Simuluje analýzu toho, co říkáte, a prostřednictvím odpovídající grafiky a zvuků vám sdělí, zda lžete nebo ne.

Stažení v Google Play

All in One Prank Sounds

Je libo falešný zvuk holicího strojku, klakson, nebo třeba nezaměnitelný zvuk jistého tělesného procesu? Toto vše v jednom vám nabízí aplikace All in One Prank Sounds (Haircut Prank, Air Horn & Fart). Najdete zde také zvuky rozbíjejícího se skla, zvonku, děsivé zvuky a spoustu dalších. Je jen na vás a na vaší fantazii, jak tyto zvuky na Apríla využijete.

Stažení v Google Play

The Prank App

Skvělou zásobárnou aprílových vtípků je také aplikace The Prank App. Najdete zde pestrou paletu nejrůznějších žertovných zvuků i vtípků, a to včetně těch děsivých. Žertíky můžete buďto vyhledávat, nebo si nechat zobrazit přehled těch nejpopulárnějších.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.