Zavřít reklamu

Google začal včera na kompatibilní telefony Pixel vydávat druhou betaverzi Androidu 13 QPR3. Učinil tak pouhé dva týdny po vydání první bety. Jaké novinky Android 13 QPR3 Beta 2 přináší?

Google v nové betaverzi Androidu 13 QPR3 vyřešil problém s vyladěním displeje na některých Pixelech. Jak uvádí web 9to5Google, nová aktualizace Pixelu vrátila jeho obvyklý vzhled, bez ohledu na to, jestli uživatel preferuje adaptivní nebo přirozený barevný profil či režim Night Light.

Nová aktualizace také přináší nový přepínač s názvem Enhanced PIN privacy. Když nyní uživatel klepne na číslo, kruh se již nerozšíří do zaobleného čtverce. Výsledkem je to, že na numerické klávesnice není žádná vizuální zpětná vazba. Novinkou je kromě toho přepínač Device Results (v rámci možnosti Search Your Phone), který zapíná „výsledky a návrhy zařízení založené na historii“. V tuto chvíli není jasné, co deaktivace přepínače vypíná.

A konečně, aktualizace opravuje několik chyb včetně té, která způsobovala blikání panelu hlasitosti při úpravě hlasitosti pomocí tlačítek hlasitosti, problému, kdy se notifikační lišta zavírala ihned poté, co ji uživatel otevřel, nebo problému, kdy po odemknutí zařízení obrazovku překrýval Always-on displej. Stabilní verze Androidu 13 QPR3 se očekává v červnu.

Dnes nejčtenější

.