Zavřít reklamu

Začátkem měsíce spustil Samsung beta program pro herní aplikaci Game Launcher, která je předinstalovaná na smartphonech a tabletech Galaxy. Účast v tomto programu umožňuje nadšencům do mobilního hraní získat přístup k některým funkcím dříve než ostatním uživatelům. Samsung nyní začal vydávat novou betu Game Launcheru.

Nejnovější betaverze Game Launcheru přináší několik menších designových úprav. V horní liště se nyní zobrazuje zástupce sekce Rewards (Odměny) a menu se třemi tečkami spolu s názvem uživatelského profilu a obrázkem. Je zde také malý banner, který je možné použít k zobrazení toho, co je nového v sekci Instant Plays (Okamžité hry).

Sekce Instant Plays má nyní na domovské obrazovce aplikace větší banner. Níže najdete doporučené herní tituly. Ve spodní části se nachází lišta rychlého přístupu pro přístup ke hrám nainstalovaným na smartphonu Galaxy. Vypadá to, že tu již není spodní lišta s tlačítky Home (Domů), Instant Plays a More (Další). Celkově působí nový design oproti tomu současnému o něco čistěji.

Nový design Game Launcheru získají jen ti, kdo se zaregistrovali do jeho beta programu. V tuto chvíli není jasné, kdy se k němu dostanou ostatní uživatelé smartphonů Galaxy.

Dnes nejčtenější

.