Zavřít reklamu

Společnost Microsoft nabízí celou řadu skvělých softwarových produktů a služeb. Některé aplikace a služby jsou k dispozici zdarma, jiné nabízí nejrůznější bonusové funkce za předplatné. Pokud víte, že dané funkce už nevyužijete, možná vás zajímá, jak zrušit předplatné Microsoftu.

Softwarové produkty a služby společnosti Microsoft můžete využívat v rámci předplatného Microsoft 365. Toto předplatné nabízí variantu pro firmy i pro domácnosti, přičemž uživatelé mají na výběr mezi ročním a měsíčním předplatným. Microsoft 365 pro rodiny vychází na 2 699 korun ročně nebo na 269 korun měsíčně, varianta pro jednotlivce vyjde na 1899 korun ročně nebo 189 korun měsíčně.

V rámci předplatného Microsoft 365 získají uživatelé například cloudové úložiště, možnost využívat všech funkcí aplikací balíčku Office a dalších, a v rámci rodinného předplatného je možné získat také například funkce mobilní aplikace Family Safety. Jak ale postupovat, když chcete zrušit předplatné Microsoft 365?

Jak zrušit předplatné Microsoft

Pokud chcete zrušit předplatné Microsoft, spusťte webový prohlížeč a přejděte na web login.microsoft.com. Přihlaste se k vašemu účtu. Na stránce vyberte předplatné, které chcete zrušit, a klikněte na Spravovat. Nyní klikněte na Upgradovat nebo zrušit předplatné -> Zrušit předplatné, a postupujte podle pokynů na obrazovce. Na stránce vašeho Microsoft účtu můžete spravovat nejen předplatné Microsoft 365, ale také Xbox Game Pass a další služby. Můžete si zde také aktivovat bezplatné služby od Microsoftu nebo obnovit předplatná, která jste v minulosti zrušili.

Dnes nejčtenější

.