Zavřít reklamu

S nástupem jara nyní YouTube Music vydává zimní Recapy 2022–2023 s několika příjemnými změnami oproti těm předchozím. Pokud otevřete aplikaci YouTube Music možná vás přivítá zpráva: Váš zimní Recap je tu. Po klepnutím na Chci Recap se objeví tlačítko Sledovat společně s nabídkou propojení s Fotkami Google a Hudebním fotoalbem.

Pokud vyberete možnost Sledovat, provede vás aplikace sérií slidů představujících Vaše nejlepší zimní interprety, nejlepší zimní skladby a žánry, které následuje celková rekapitulace, včetně času trvání Recapu. Každý jednotlivý krok lze sdílet jako obrázek a podělit se tak se svými přáteli a známými o vaše zimní hudební zážitky.

V hlavní nabídce aplikace, pokud skrolujete dál, se objeví samotné playlisty vašeho Recapu, konkrétně Zimní Recap ’23 a recap 2022. S playlisty je možné pracovat klasickým způsobem, tedy uložit je do zařízení, přehrát nebo sdílet. I doplňující nabídka je typická a umožňuje náhodné přehrávání, spuštění rádia, úpravu playlistu a podobně.

Rozhodnete-li se pro propojení s Fotkami Google na hlavní stránce aplikace, umožníte tím zobrazit své nejlepší skladby s oblíbenými snímky z vaší osobní knihovny. Prozatím není úplně jasné, zda je tato funkce YouTube Music zavedena plošně. Celkově působí ovšem velmi příjemně, na iOS i na Androidu. YouTube Music takto po skončení zimní sezóny nabízí příležitost ohlédnout se opět za posledními měsíci. Aplikace je k dispozici v obchodě Google Play pro Android a na App Store pro iOS.

Dnes nejčtenější

.