Zavřít reklamu

Huawei uvedl na scénu nové chytré hodinky Watch Ultimate, které by mohly být konkurencí pro řadu Galaxy Watch5. Lákají na obří displej, velkou výdrž a možnost se s nimi potápět díky voděodolnosti 100 m.

Huawei Watch Ultimate jsou vybaveny 1,5palcovým LTPO AMOLED displejem s adaptivní obnovovací frekvencí mezi 1–60 Hz. Jejich pouzdro je vyrobeno z tekutého kovu na bázi zirkonia, přičemž jeden z řemínků je novým typem hydrogenované nitrilové pryže. Luneta je keramická a displej je chráněn safírovým sklem. Hodinky napájí 530mAh baterie, která podle výrobce na jedno nabití při běžném používání vydrží 14 dní, při aktivním používání pak 8 dní. Hodinky podporují bezdrátové nabíjení Qi a z 0 na 100 % se mají nabít za 60 minut.

Tělo hodinek disponuje šestnácti voděodolnými strukturami, aby vydržely extrémní tlak v hlubokém moři, a chlubí se také certifikacemi voděodolnosti ISO 22810 a EN13319, které zajišťují, že vydrží 24hodinové ponoření do hloubky 110 metrů nebo 10 ATM.

Hodinky také lákají na režim Expedition, který byl navržen speciálně pro lidi, kteří rádi provozují venkovní aktivity, a který využívá dvoufrekvenční polohovací schopnosti systému GNSS, jež poskytují vždy přesné mapování a umožňují uživatelům si nastavit trasové body, když jsou hluboko v divočině. Uživatelé také mohou sledovat kyslík v krvi, což může být při náročných túrách životně důležité. Hodinky kromě toho mají obvyklé senzory pro měření srdečního tepu a EKG.

Huawei Watch Ultimate budou dostupné ve dvou verzích – Expedition Black (s gumovým řemínkem) a Voyage Blue (s elegantním kovovým tahem) a začnou se prodávat začátkem příštího měsíce ve Velké Británii a kontinentální Evropě. Jejich cena zde bude oznámena později (v Číně stojí 5 999, resp. 6 999 jüanů, neboli cca 19 300 a 22 500 Kč).

Ty nejlepší chytré hodinky koupíte zde

Dnes nejčtenější

.