Zavřít reklamu

Samsung pro své chytré hodinky nabízí množství řemínků i tahů, tedy těch silikonových, kožených, odolných nebo ocelových. Protože jsou ale Galaxy Watch4 i Watch5 vybaveny standardním uchycením libovolného pásku, můžete snadno používat i ty třetích stran. Třeba právě ten karbonový, který představila společnost Pitaka.

Tento pásek z karbonových vláken je konkrétně kompatibilní s Galaxy Watch4, Watch4 Classic, Watch5 a Watch5 Pro. Jeho váha je pouhých 28 g, přesto nabízí pevný a moderní styl. Díky materiálu, kdy zde byl použit 100% karbon, je také velmi odolný. Délku náramku hodinek si navíc můžete nastavit podle svých potřeb, a to díky nástrojům, které jsou dodávány v balení.

Spona se zapíná magneticky, což znamená, že je nandávání i sundávání hodinek velice snadné, ale zároveň nehrozí, že by se uvolnila omylem. Pásek je dostupný pouze v jediné, a to černé barevné variantě, a vyjde vás na 89 dolarů (cca 2 000 Kč + daň a clo). Přítomna je i celosvětová doprava. Kupovat můžete na stránkách výrobce.

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde

Dnes nejčtenější

.