Zavřít reklamu

Samsung tento týden vydal několik updatů pro své aplikace a jednou z nich byla i Péče o zařízení. Ta ji povyšuje na verzi 13.6.01.4 a jejím cílem je zejména opravování známých chyb.

Aplikace Péče o zařízení je důležitou součástí softwaru Samsungu pro smartphony a tablety Galaxy. Obsahuje podrobnosti a nástroje pro správu baterie, úložiště a operační paměť. Kromě toho chrání zařízení před útoky malwaru prostřednictvím komponenty Ochrana zařízení, kterou korejský obr poskytuje ve spolupráci se společností McAfee.

Které chyby nová aktualizace opravuje, si Samsung (nepřekvapivě) nechal pro sebe. Vylepšená stabilita je však u nástroje, jako je Péče o zařízení, vždy vítaná.

Pokud chcete aplikaci aktualizovat na nejnovější verzi, klepněte na notifikaci, jakmile dorazí, nebo na svém zařízení Galaxy otevřete obchod Galaxy Store, klepněte vpravo dole na tlačítko Menu a poté nahoře na „Aktualizace“. Pokud pro vás verze 13.6.01.4 není dostupná, znamená to, že ji Samsung vydává postupně a že by se k vám měla dostat během následujících dnů nebo týdnů.

Dnes nejčtenější

.