Zavřít reklamu

Snad každý má starost o své zdraví. Pečovat o něj svědomitě a vytrvale zabere hodně energie a času, a vyžaduje to velkou snahu na mnoha frontách stravou počínaje a pravidelnými kontrolami u lékaře konče. Které aplikace vám pomohou s hlídáním a vylepšením vašeho zdraví?

Preventivka

Preventivní prohlídky u praktického lékaře i u specialistů se rozhodně nevyplatí podceňovat. Pokud se bojíte, že si nedokážete pohlídat termíny objednání, můžete sáhnout po aplikaci s názvem Preventivka. Tato aplikace vám pomůže s péčí o vaše zdraví, nabídne informace o průběhu a benefitech jednotlivých preventivních prohlídek, a v neposlední řadě vám nabídne možnost zadání termínů prohlídek, které vám pak sama pohlídá.

Stažení v Google Play

Google Fit

Nedílnou součástí péče o zdraví je pravidelný a kvalitní pohyb. S jeho měřením, zapisováním, ale také s motivací vám může pomoci bezplatná aplikace Google Fit. Za vaše fitness a pohybové aktivity vás Google Fit odmění kardio body, pomůže vám sledovat kroky, spálené kalorie, a nabízí také možnost stanovení vlastních cílů a sledování toho, jak se vám je daří plnit.

Stažení v Google Play

Welltory

Pokud používáte chytré hodinky či náramky pro měření vaší tepové frekvence, můžete si stáhnout aplikaci Welltory. Welltory je velmi užitečná aplikace, která nejen že neustále analyzuje naměřené hodnoty vašeho srdečního tepu, ale umí z nich pro vás také vyvodit závěry a doporučení doslova na míru. Welltory vás dokáže informovat také o vašem spánku, výraznějších změnách, a nabízí také užitečné rady, tipy a triky pro zlepšení.

Stažení v Google Play

WaterMinder – Water Tracker

Dodržování pitného režimu patří mezi základní pilíře, co se týče péče o zdraví. Někdy ale může být těžké pohlídat si, abyste pili často a v dostatečném množství. Právě s tímto vám může svkěle pomoci aplikace s názvem WaterMinder, která nabízí možnost zadávání přijatých tekutin včetně údajů o množství a druhu nápoje (takže za kávu, víno a alkoholické koktejly vás nepochválí), a pomůže vám také vypočítat odpovídající množství tekutin, které byste měli během dne přijmout.

Stažení v Google Play

Kalorické tabulky

Kromě příjmu tekutin byste si v rámci péče o vaše tělesné zdraví měli hlídat také potravu. Oblíbená aplikace Kalorické tabulky vám umožní zadávání nejen toho, co jste snědli, ale pomůže vám také se záznamem a sledováním pohybu nebo přijatých tekutin. Kromě toho nabízí také možnost nastavení kalorického cíle, makroživin, a najdete v ní také spoustu báječných receptů.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.