Zavřít reklamu

O tom, že se Samsung postupně snaží rozšířit a vylepšit svůj ekosystém produktů není pochyb. Poté, co v posledních několika letech došlo k posunu u notebooků Galaxy Book, se nyní společnost snaží vylepšit nabídku příslušenství pro své smartphony, konkrétně řadu Galaxy S23 a cílí na nadšence focení a tvorby videí. Představila totiž svůj Camera Grip Stand a Slim Tripod Stand.

Na webových stránkách společnosti Samsung lze nyní najít stojan Camera Grip Stand s dálkovým ovladačem. Ten umožňuje připevnění k pouzdru Gadget pro řadu Galaxy S23 a dodává se s mini stativem. Dálkové ovládaní uzávěrky funguje na bázi Bluetooth. Balíček příslušenství promění Galaxy S23, Galaxy S23+ nebo Galaxy S23 Ultra na citelně lepší kamerový systém, se kterým se mnohem lépe manipuluje. Nabídne komfortnější úchop a pomocí stativu můžete najít ideální pozici telefonu vůči fotografované nebo natáčené scéně. Možnost pořizovat snímky na dálku je samozřejmě také velkou výhodou a oceníte ji mimo jiné třeba při pořizování snímků v režimu Astrophoto nebo videa v režimu Astro Hyperlapse.

Stojan The Slim Tripod Stand pro řadu Galaxy S23 také funguje společně s pouzdrem Gadget Case. Telefon je možné umístit na šířku nebo na výšku a hodí se jak při používání fotoaparátu, tak i videohovorech nebo při sledování videí. Tripod lze složit do kompaktního rozměru, takže není žádný problém si jej vzít prakticky kamkoliv. Ve Velké Británii stojí 34 liber, v přepočtu něco málo přes 900 Kč. Cenu stojanu Camera Grip Stand Samsung zatím nezveřejnil.

Momentálně jsou oba produkty uvedeny na webových stránkách společnosti určených pro britský trh, je ale pravděpodobné, že Samsung v blízké budoucnosti přijde s tímto příslušenstvím do dalších zemí.

Obaly, pouzdra a kryty na Samsung Galaxy S23 Ultra koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.