Zavřít reklamu

Sháníte pro svůj telefon či jiné zařízení Galaxy bezdrátovou nabíječku, protože už vás nebaví řešit zamotanou kabeláž spojenou s klasickými nabíječkami, a nevíte, kterou máte koupit? Žádný problém, my vám poradíme, které jsou ty nejlepší a které navíc nezruinují vaši peněženku.

Samsung Bezdrátová nabíjecí podložka

Jako první tu máme Samsung Bezdrátovou nabíjecí podložku černou. Tato cenově dostupná nabíječka nabízí výkon 15 W, vstup USB-C a indikaci nabíjení. Dostupná je kromě černé v bílé barvě a prodává se za 890 Kč.

Samsung Bezdrátovou nabíjecí podložku koupíte zde

Samsung Duální bezdrátová nabíječka

Dalším tipem je Samsung Duální bezdrátová nabíječka bílá. Jak už název napovídá, dokáže nabíjet až dvě zařízení najednou (například smartphone a chytré hodinky), má celkový výkon 15 W, vstup USB-C a LED indikaci nabíjení. Na rozdíl od první zmíněné nabíječky se nedodává s kabelem. Může být vaše za 1029 Kč.

Samsung Duální bezdrátovou nabíječku koupíte zde

Samsung Multipoziční bezdrátová nabíječka

Pro ještě náročnější zákazníky je tu Multipoziční bezdrátová nabíječka černá. Umožňuje nabíjet až tři zařízení Galaxy současně (telefon, hodinky, sluchátka), má celkový výkon 9 W, vstup USB-C a LED indikaci nabíjení. Součástí balení je 1m kabel. Kromě černé se nabízí v bílé barvě a stojí 1 549 Kč.

Samsung Multipoziční bezdrátovou nabíječku koupíte zde

FIXED Frame Wireless

Rádi byste místo bezdrátové podložky nabíjeli váš telefon ve stojánku? Pak je tu pro vás univerzální nabíjecí stojánek FIXED Frame Wireless černý, který je určen pro všechny androidové telefony s podporou bezdrátového nabíjení Qi. Je vyroben z odolného hliníku, má protiskluzové podložky na spodní straně, výkon 15 W, LED indikaci nabíjení a umožňuje nabíjet telefon v pouzdře či krytu. Součástí balení je USB-C kabel. Stojánek se prodává za 709 Kč.

Nabíjecí stojánek FIXED Frame Wireless koupíte zde

Zens Aluminium Dual Wireless Charger USB PD

Pro ty nejnáročnější zákazníky je určena bezdrátová nabíječka Zens Aluminium Dual Wireless Charger USB PD. Je vyrobena z jednoho kusu vysoce kvalitního hliníku a tenká jen 8 mm a dokáže nabíjet až dvě zařízení najednou, přičemž má zabudovaný USB port pro nabíjení třetího. Kromě zařízení Samsungu je na ní možné dobíjet iPhony a jiná zařízení Applu s podporou standardu Qi. Stojí 1 989 Kč.

Nabíječku Zens Aluminium Dual Wireless Charger USB PD koupíte zde

Dnes nejčtenější

.