Zavřít reklamu

Umělá inteligence je aktuálně na vzestupu a heslo ChatGPT je skloňováno napříč technologickými servery. Víte ale, že si této AI můžete užít i ve svých chytrých hodinkách s Wear OS? Zde najdete návod, jak používat ChatGPT v Galaxy Watch, ale i Pixel Watch nebo TicWatch. 

Pokud vás už unavují strohé odpovědi Asistenta Google, Bixbyho nebo Alexy a chcete od toho přítomného na vašem zápěstí přece jen něco víc, ChatGPT by pro vás mohl být tím pravým. Potřebujete k tomu jen chytré hodinky se systémem Wear OS. Aplikace WearGPT totiž funguje na hodinkách se systémem Wear OS 2 i Wear OS 3.

Mějte ale na paměti, že aplikace běží na ChatGPT-4 ze září 2021. Jinými slovy, neváhejte se ptát na zajímavé otázky týkající se historických faktů, matematických otázek nebo čehokoli jiného, jde jen o to, aby se daný fakt udál právě dříve než v září předloňského roku. WearGPT je bezplatná aplikace dostupná v obchodě Google Play, která usnadňuje spouštění dotazů ChatGPT z chytrých hodinek s operačním systémem Wear OS. Postup instalace je následující.

Jak nainstalovat ChatGPT do chytrých hodinek 

  • Po displeji Galaxy Watch přejeďte prstem odspodu nahoru. 
  • Klepněte na ikonu Google Play. 
  • Nahoře vyberte symbol Lupy. 
  • Klepněte do vyhledávacího pole a napište název aplikace WearGPT. 
  • Zvolte vyhledanou aplikaci a klepněte na Instalovat. 

Následně stačí už klepnout na Otevřít a začít hned aplikaci používat. Můžete ji samozřejmě spustit i z menu. Rozhraní titulu je jednoduché. Na hodinkách je přece jen nejjednodušší zadávat obsah hlasem, k čemuž zde slouží mikrofon, je zde ale i textové pole pro zadávání vašich dotazů klepáním do klávesnice hodinek. Jakmile AI položíte svou otázku, musíte počítat s tím, že odpověď bude chvilku trvat.  

Dnes nejčtenější

.