Zavřít reklamu

Přetaktovaná verze čipsetu Snapdragon 8 Gen 2 s přízviskem For Galaxy umožňuje telefonům řady Galaxy S23 patřičně plynulý chod. V poslední době se však ukazuje, že přece jen má jistou rezervu, a to v některých aplikacích třetích stran, kdy skrolování v nich není stoprocentně plynulé. A jak zjistil web SamMobile, týká se to i minimálně jedné aplikace Samsungu.

Touto aplikací je obchod Galaxy Store. Pokud jej na Galaxy S23 otevřete a začnete v něm skrolovat, pravděpodobně se setkáte se zasekáváním/nízkou obnovovací frekvencí, kdy na tento problém v žádné jiné aplikaci Samsungu nenarazíte. Může to znít jen těžko neuvěřitelně, ale korejský gigant při optimalizaci řady Galaxy S23 zřejmě zapomněl optimalizovat svůj obchod.

U všech modelů Galaxy S23 klesne v Galaxy Store obnovovací frekvence displeje pod 60 Hz. V důsledku toho je jeho procházení na nich pomalejší než na telefonech Samsungu pro střední třídu, jež nepodporují vyšší obnovovací frekvenci než 60 Hz.

Není vyloučeno, že problém způsobil jeden z posledních updatů obchodu nebo jedna ze dvou softwarových aktualizací, kterou řada Galaxy S23 zatím obdržela (konkrétně únorový a březnový bezpečnostní patch). Ať už je příčina problému jakákoli, uživatelé řady mohou jen doufat, že jej Samsung vyřeší co nejdříve.

Související články

Dnes nejčtenější

.