Zavřít reklamu

Někteří uživatelé Galaxy S23 si v poslední době na sociálních sítích a fórech stěžují na trhané animace při posouvání obrazovky v aplikacích třetích stran, jako je Reddit, WhatsApp, Twitter a YouTube. Většina stěžujících si uživatelů tvrdí, že tento problém nezaznamenali, když si Galaxy S23 koupili, ale že se objevil poté, kdy na telefon dorazil únorový bezpečnostní patch, což byla první softwarová aktualizace, kterou řada Galaxy S23 obdržela.

Podle dotčených uživatelů se trhané animace při skrolování objevují pouze v aplikacích třetích stran, jako jsou ty výše zmíněné, nikoli při skrolování nadstavbou One UI. Vypadá to, že problém se týká jen malé skupiny uživatelů Galaxy S23, protože řada dalších na příslušných fórech uvádí, že se s ničím podobným nesetkali.

Někteří uživatelé navrhli několik řešení, která zahrnují restartování telefonu, vymazání mezipaměti, vypnutí funkce RAM Plus a přepnutí obnovovací frekvence obrazovky na 60 Hz, což je sice jistý kompromis, animace by však díky tomu mohly být konzistentnější. Samsung se k záležitosti zatím nevyjádřil, pokud však problém přetrvá a jeho příčinou nejsou externí faktory jako špatná optimalizace aplikací třetích stran, je pravděpodobné, že jej v jedné ze svých příštích softwarových aktualizací opraví.

A co vy? Zaznamenali jste na svém Galaxy S23 v nějaké aplikaci třetí strany ne zcela plynulé animace? Dejte nám vědět v komentářích.

Dnes nejčtenější

.