Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi ty pravé fanoušky Xboxu, pravděpodobně už máte doma jeho lednici, která je k dispozici i u nás. Ta vychází z modelu Xbox Series X, a nyní se objevily informace, že Microsoft chce řadu kuchyňských spotřebičů vycházejících z designu jeho konzolích ještě rozšířit. Xbox topinkovač by měl mít design Xboxu Series S. 

Můžeme tuto informaci brát vážně, protože Xbox Mini Fridge ukázal, že tento koncept nemusí být od věci. Může to být ale také jen prostý aprílový vtípek, který pouze přišel o měsíc dříve. Každopádně francouzský web XboxSquad ukazuje podobu údajného toustovače Xboxu i s několika jeho parametry. Mezi ty patří třeba 6 stupňů ohřevu, tři jeho režimy a rozměry 38,3 x 12 x 19 cm.

Toustovač by měl na trh dorazit během letošního roku a na stránkách webu si jej můžete i předobjednat. I když by dle něho mělo jít o licencovaný produkt, nelze pořád vyloučit, že je to jen fanouškovský počin, a to i kvůli poněkud sporným detailům produktu, který na obrázkách vypadá jako generovaný umělou inteligencí s místy ne zrovna přesnými a rovnými hranami. Uvedená cena je 60 EUR (cca 1 500 Kč).

Jste-li fanoušky Xboxu a vlastníte nějakou konzoli Microsoftu této řady, možná spíše oceníte mít jej v telefonu než na kuchyňské lince. Aplikace pro Xbox vás udrží v kontaktu s vaší herní komunitou prostřednictvím telefonu nebo tabletu. Snadno v ní budete sdílet herní klipy a snímky obrazovky, chatovat, zobrazovat dosažené úspěchy a dostávat oznámení. Navíc můžete hrát hry z vaší konzole. Android aplikaci si naistalujete zde, tu pro iOS zde, ale bez možnosti streamu her.

Lednici Xbox Mini Fridge koupíte zde

Dnes nejčtenější

.