Zavřít reklamu

Policejní kontroly na silnicích jsou z mnoha důvodů nutné. Je ale pochopitelné, že ne každému jsou tyto kontroly příjemné. Proto se vždy hodí vědět, kde na vás na silnici policejní kontroly čekají, abyste se na ně mohli řádně připravit. Jaké nástroje vám s tím mohou pomoci?

Waze

Jednou z možností, jak mít přehled o policejních kontrolách na silnicích, je využití navigační aplikace Waze. Waze dokáže spolehlivě informovat nejenom o tom, kde na vás číhá kontrola, ale také o celé řadě dalších důležitých parametrů vaší cesty, jako jsou práce na silnici, nehody nebo třeba zácpy.

Stažení v Google Play

Google Maps

Další aplikací, která vás dokáže včas upozornit na případné policejní kontroly, jsou staré dobré Mapy od Googlu. Kromě toho najdete v Google Maps také informace o aktuální dopravní situaci, nehodách, pracích na silnicích, objížďkách a dalších možných komplikacích.

Stažení v Google Play

Radarbot: Detekor kamer

Samozřejmě věříme, že jezdíte naprosto předpisově a v žádném případě byste si nedovolili překročit povolenou rychlost. Pokud ale z čistě informativních důvodů chcete mít přehled o tom, kde se zrovna nachází policejní radary a kamery, můežte vyzkoušet aplikaci Radarbot, která vás o situaci bude informovat v reálném čase.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.