Zavřít reklamu

Chystaný fitness náramek společnosti Xiaomi Smart Band 8 obdržel certifikaci korejského regulátora NRRA. Součástí certifikace je několik „syrových“ fotek zařízení. Certifikace o zařízení neodkrývá téměř nic konkrétního, obrázky však odhalují řadu neznámých věcí.

Certifikace korejského regulátora NRRA (National Radio Research Agency) uvádí Xiaomi Smart Band 8 pod modelovým číslem M2239B1. Zařízení disponuje DC 3,87V Polymer Li-ion baterií a podporuje standard Bluetooth 5.1.

Náramek přináší některé vizuální změny, včetně pásku. Na rozdíl od předchozího celotělového řemínku je nyní k dispozici dvoudílný odnímatelný pásek, který se připojuje k tělu zařízení. Stejné řešení používají například náramek Smart Band 7 Pro nebo chytré hodinky Redmi Watch 3. Na zadní straně náramku můžeme vidět něco jako dvě pogumované podložky a oproti Smart Bandu 7. generace mírně pozměněné senzory. Pokud jde o velikost, zařízení vypadá velmi podobně jako „sedmička“, konkrétní rozměry však v tuto chvíli známy nejsou.

Xiaomi Smart Band 8 by měl jinak mít všechny běžné funkce sledování fyzické kondice a velký displej. Jeho uvedení na scénu se očekává v dubnu nebo květnu.

Dnes nejčtenější

.