Zavřít reklamu

Samsung představil svůj první audio produkt v letošním roce. Je jím přenosný reproduktor Sound Tower MX-ST45B, který disponuje vnitřní baterií, má výkon 160 W a díky Bluetooth konektivitě se dokáže připojit k televizorům a až dvěma smartphonům najednou.

Baterie reproduktoru Sound Tower MX-ST45B vydrží na jedno nabití až 12 hodin, pokud je však zařízení napájeno z baterie a není zapojeno do zdroje energie, je jeho výkon poloviční, tedy 80 W. Možnost připojit přes Bluetooth více zařízení je skvělým trikem pro večírky, stejně jako zabudovaná LED světla, která odpovídají tempu hudby. A pokud máte dost odvahy, můžete synchronizovat až 10 reproduktorů Sound Tower pro extra hlasitou párty.

Reproduktor kromě toho do vínku dostal voděodolnost podle standardu IPX5. To znamená, že by měl odolat nízkotlakým proudům vody, jako je náhodné polití a déšť. Jeho rozměry činí 281 x 562 x 256 mm a hmotnost 8 kg, takže to není úplný „drobeček“. Má 3,5mm konektor a dodává se s dálkovým ovládáním, postrádá však optický vstup a NFC konektivitu. Podporuje také přehrávání hudby z USB a formáty AAC, WAV, MP3 a FLAC.

V současnosti to vypadá, že novinka je dostupná pouze prostřednictvím on-line obchodu Samsungu v Brazílii, kde se prodává za 2 999 realů (zhruba 12 700 Kč). Je však pravděpodobné, že se brzy dostane na další trhy. Brazilští zákazníci, kteří si Sound Tower zakoupí před 15. březnem, získají zdarma 6měsíční prémiové předplatné Spotify.

Audio produkty Samsungu koupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.