Zavřít reklamu

Google předloni představil funkci Magic Eraser, která za pomoci umělé inteligence odstraňuje (téměř všechny) nežádoucí prvky z fotek. Byla to však funkce určená exkluzivně pro jeho telefony Pixel. Jiní výrobci smartphonů poté přišli s vlastními verzemi „magického zmizíku“, včetně Samsungu, jehož verze má název Object Eraser. Google nyní Magic Eraser zpřístupňuje na všech androidových telefonech s předplatným Google One.

Google ve svém čtvrtečním blogovém příspěvku oznámil, že funkce Magic Eraser bude zpřístupněna předplatitelům služby Google One, kteří na svých androidových zařízeních používají aplikaci Fotky Google. Funkce bude dostupná i uživatelům iOS. Způsobilí uživatelé ji v aplikaci najdou na kartě Nástroje. Při prohlížení snímku na celé obrazovce mohou také získat přístup k její zkratce.

Po klepnutí na Magic Eraser Google automaticky identifikuje rušivé prvky na vašich fotkách, nebo můžete ručně vybrat předměty, které z nich chcete odstranit. Kromě toho je zde režim Camouflage, který vám pomůže změnit barvu odstraněných předmětů tak, aby celá fotografie působila jednolitě. Pokud se vám výsledek nelíbí, můžete změny vrátit zpět.

Google vedle toho přináší i HDR video efekty, které pomohou zlepšit jas a kontrast videí. Společnost uvádí, že výsledkem budou „vyvážená videa, která jsou připravena ke sdílení“. A konečně, Google předplatitelům Google One zpřístupňuje editor koláží a přidává do něj nové styly.

Dnes nejčtenější

.