Zavřít reklamu

Samsung vydal novou aktualizaci pro editor fotografií zabudovaný v jeho nativní aplikaci Galerie a kromě toho také aktualizoval funkci Object Eraser (Mazání objektů). Tato funkce, představená loni v lednu, uživatelům smartphonů Galaxy poskytuje rychlé nástroje pro odstraňování fotobomberů a nechtěných předmětů z jejich záběrů.

Aktualizace komponent Galerie a fotoeditoru nepřicházejí s protokolem změn. Jsou aktualizovány plynule a Samsung neupřesnil, co by mohlo být nového či se mohlo změnit. Editor fotek byl nicméně aktualizován na verzi 3.1.09.41 a jeho komponenta Smart Photo Editor Engine na verzi 1.1.00.3.

Kromě toho Samsung updatoval funkci Object Eraser a její dvě komponenty, tj. Shadow Eraser a Reflection Eraser. Tyto komponenty byly povýšeny na verzi 1.1.00.3. Funkce Object Eraser byla solidní už při spuštění a nabízela alternativu k nástrojům Photoshopu. Podle různých srovnání dokáže funkce s globálně populární aplikací na úpravu fotografií držet krok. Nyní by měla být ještě lepší.

Jak už bylo řečeno, k dispozici nejsou žádné protokoly změn, je však pravděpodobné, že u funkce Object Eraser Samsung zapracoval na vylepšení jejího AI systému. To by v konečném důsledku mělo znamenat, že nástroj nyní funguje přesněji.

Ty nejlepší fotomobily koupíte zde

Dnes nejčtenější

.