Zavřít reklamu

Pokud jste si všimli, že vám v poslední době v Android Auto zamrzá navigace Waze, nejste sami. Aplikace nyní dostala novou aktualizaci, která má problémy se zamrzáním v Android Auto opravit, nepřináší však dlouho očekávanou funkcionalitu.

Nový update pro Waze má verzi 4.92.0.1 a v tuto chvíli je dostupný jako betaverze. Jeho protokol změn se zmiňuje o opravě zamrzání aplikace v Android Auto, kterýžto problém v poslední době hlásila řada uživatelů.

Problém způsoboval, že uživatelům Waze navigace náhodně zamrzala, když běžela přes Android Auto. Podle některých uživatelů k tomu docházelo během spouštění navigace, jiní zase hlásili, že mapa funguje správně, avšak jejich poloha se nehýbe a navigační směry nefungují správně. Nejnovější aktualizace má tyto potíže řešit, někteří uživatelé ale na sociální síti Reddit tvrdí, že zcela vyřešeny nebyly.

Bohužel, nový update, i když se to očekávalo, nevyřešil jeden z do očí bijících problémů s Waze v Android Auto. I když redesign druhé zmíněné aplikace nazvaný Coolwalk se již několik týdnů pomalu rozšiřuje, do Waze podpora redesignu stále nedorazila v ostré verzi. Podpora je tak stále k dispozici pouze jako beta, někteří uživatelé však na Redditu hlásí, že s novou aktualizací zmizela.

Dnes nejčtenější

.