Zavřít reklamu

Nová video streamující platforma dorazila do České republiky teprve 14. února, a to se skvělou zaváděcí akcí. Obsah sice můžete sledovat jen za 89 Kč měsíčně, ale nemusí vám zrovna vyhovovat nabídka obsahu a její jazykové verze. Také proto se zde dozvíte, jak zrušit SkyShowtime předplatné. 

Platforma stojí 179 Kč měsíčně, ale když se v ní zaregistrujete do 11. 4. 2023, vyjde vás doživotně jen na polovinu ceny, tedy aktuálně 89 Kč. Jenže jak se ozývají mnohé hlasy, ne všichni tuto nabídku získali. Platforma je mladá a trpí mnohými chybami. Pokud s ní tedy nejste spokojeni, můžete ji samozřejmě kdykoli zrušit.

Jak zrušit SkyShowtime předplatné 

  • Přihlaste se ke svému účtu v platformě. 
  • Klepněte na kartu Plány a platby. 
  • Zvolte Zrušit předplatné. 
  • U otázky „Opravdu chcete svůj plán zrušit?“ klepněte na Zrušit plán. 

V tomto případě tedy pozastavíte své předplatné služby a ztratíte možnost sledovat přítomný obsah. Váš účet ale zůstane aktivní, pokud budete chtít předplatné někdy v budoucnu obnovit. V takovém případě vám postačí přejít na kartu Plány a platby a zde vybrat Obnovit plán. Pokud se chcete se službou rozloučit nadobro, musíte svůj účet smazat.

Jak smazat účet SkyShowtime 

Toto už tak jednoduché není. V případě jakýchkoli požadavků v souvislosti se svým účtem a údaji ve službě SkyShowtime musíte vyplnit formulář žádosti o přístup k údajům ve službě, který najdete zde. Je sice v anglickém jazyce, ale není nijak složitý. Jen zde vlastně vyplníte své údaje.

Pomocí formuláře žádosti o přístup k údajům ve službě SkyShowtime můžete požádat smazání osobních údajů, přístup ke svým osobním údajům nebo přenesení svých osobních údajů. Všechny žádosti procházejí vysoce zabezpečeným automatizovaným systémem a jakmile je služba obdrží, bude vás informovat. Celý proces tedy může nějakou dobu trvat. Služba ostatně uvádí, že pokud jste požádali o smazání svého účtu SkyShowtime, může zpracování vaší žádosti trvat až 30 dní.

Dnes nejčtenější

.