Zavřít reklamu

Po prima+ je zde další streamovací platforma, která se pokusí nalákat diváky na exkluzivní obsah. Sází na jasné hity i poměrně přijatelnou cenovku. SkyShowtime v ČR a SR je totiž levnější než většina velkých VOD služeb.

SkyShowtime nabídka

Jde především o katalogy zahraničních společností Paramount a NBCUniversal (DreamWorks, Sky, Peacock, Nickledeon). Jednoduše to znamená, že zde najdete komplet Rychle a zběsile, Mission: Impossible, Jurské parky i světy, Dr. House, Dextera, Yellowstone, Halo a další. Problém je jeden, a to lokalizace. Dabing zde najdete jen omezeně, české titulky jsou ale standardně.

Cena SkyShowtime

179 Kč měsíčně je u nás méně než základ Netflixu, Apple TV+, Disney+, HBO Max atd. Máte zde Full HD kvalitu a možnost tří streamů v jeden čas. Je nicméně vhodné doplnit, že v rámci speciální zaváděcí nabídky lze mít SkyShowtime doživotně o 50 % levněji, což nyní znamená měsíční cenu 89 Kč. Stačí se v platformě registrovat do 11. 4. 2023. Tato částka se sice může v budoucnu zvýšit, vždy se ale bude jednat o polovinu plné ceny.

Předplatné Skyshowtime si můžete zřídit zde

Kde přehrát SkyShowtime

K dispozici jsou aplikace pro Android, iOS, iPadOS, dokonce i Apple TV a další chytré televize. Sledovat můžete i jen přes web, třeba v počítači. Samozřejmě nechybí ani profily. Diváci si mohou pomocí rodičovské kontroly vytvořit dětský profil se snadno ovladatelným rozhraním, které obsahuje pouze pořady a filmy vhodné pro všechny věkové kategorie.

SkyShowtime v Google Play

Dnes nejčtenější

.