Zavřít reklamu

Jarní prázdniny jsou v plném proudu, a pokud o nich plánujete vyrazit do hor za zimními radovánkami, nemusíte se bát vzít si s sebou i Galaxy Watch 5 Pro. Tyto hodinky jsou totiž pro zimní aktivity naprosto ideální, a zde vám k tomu dáme 5 důvodů. 

Možná je na svém zápěstí ještě nemáte, a možná váháte, zda investovat své peníze právě do Galaxy Watch5 Pro. U Samsungu aktuálně nenajdete lepší model a je pravda, že obstojí nejen v zimě ale i v létě, takže ať už jedete za horskými svahy nebo jen turistikou, jsou Galaxy Watch5 Pro naprosto ideálním parťákem.

Vestavěná GPS 

Hodinky mají vestavěnou GPS, což jednoduše znamená, že mohou sledovat vaši polohu, aniž by musely být připojeny k telefonu. A protože vaši polohu sledují neustále, mohou vám také v reálném čase poskytovat údaje o vaší aktuální rychlosti, ujeté vzdálenosti a nadmořské výšce. To se hodí nejen při lyžování ale i horské turistice, protože to znamená, že můžete mít telefon v kapse a všechny důležité informace vyčtete ze svého zápěstí.

Funkce TrackBack 

Hodinky Galaxy Watch5 Pro mají funkci TrackBack, která vám umožní sledovat „vaše kroky“, pokud se někdy ztratíte. To se provádí jednoduchým stisknutím tlačítka na hodinkách, které vám zobrazí mapu. To je neocenitelná funkce, pokud se vydáte na túru v neznámém území, nebo pokud vás chytne sněhová vánice, ve které není vidět na krok. Stačí prostě sledovat trasu, po které jste se pohybovali, a vždy se dostanete na její začátek, ať už vaše stopy zavál sníh nebo je spláchl déšť.

Vylepšená výdrž baterie 

Oproti ostatním modelům mají Galaxy Watch5 Pro vylepšenou výdrž baterie a na jedno nabití vydrží pracovat několik dní (Samsung uvádí 3 dny či 24 hodin na GPS). Právě s ohledem na GPS je to skvělé, protože je to samozřejmě důležité při delších aktivitách, ale opět, i pokud se ztratíte a potřebujete najít cestu. Samozřejmě to ocení i všichni batůžkáři.

Odolnost a voděodolnost 

Hodinky jsou voděodolné do 50 metrů, takže se nemusíte bát, že jim sníh nebo letní bouřka nějak ublíží. Samozřejmě nejsou vodotěsné, ale zvládnou i povrchové plavání. Protože je jejich pouzdro titanové, snesou i hrubší zacházení. Jejich sklo je pak safírové, což znamená, že tvrdší je už jen diamant. Galaxy Watch5 Pro jsou prostě hodinky do nepohody, se kterými se nemusíte bát ničeho – vydrží pád i náraz.

Automatické sledování tréninku 

Hodinky mají automatické sledování tréninku, což znamená, že pokud se například rozhodnete vyrazit na běžky nebo naopak na horské kolo, budou stále sledovat všechny vaše údaje a zobrazí vám je v aplikaci. To je opravdu pohodlné, protože nemusíte pamatovat na to, že je třeba u každé aktivity ručně spouštět a zastavovat sledování. Níže najdete seznam všech zimních sportů, které Galaxy Watch umí trackovat. 

  • Alpské lyžování  
  • Bruslař  
  • Bruslení  
  • Běh na lyžích  
  • Hokej  
  • Lední hokej  
  • Lyžování  
  • Snowboarding  
  • Sněžnice  
  • Tance na ledě 

Chytré hodinky Samsungu koupíte zde 

Dnes nejčtenější

.