Zavřít reklamu

Jaro se pomalu ale jistě blíží, a pro některé z vás to možná znamená zvýšení snahy o zlepšení fyzické kondice. K tomu může vést celá řada aktivit, z nichž nejjednodušší, nepřirozenější a nejdostupnější je chůze. Pokud si chcete ušlé kroky opravdu pečlivě hlídat, můžete pro tyto účely využít některou z aplikací pro Galaxy Watch, které vám nabídneme v dnešním článku.

Activity Tracker Pedometer

Activity Tracker Pedometer je skvělý krokoměr nejen pro vaše hodinky Galaxy Watch. Tato aplikace nabízí spolehlivé měření ušlých kroků, poradí si ale také s během. Můžete si zde stanovit vaše vlastní cíle, a pokroky sledovat přehledně v grafech v příslušné aplikaci na vašem smartphonu.

Stažení v Google Play

Google Fit

Google Fit je povedená víceúčelová aplikace, která vám pomůže nejen s měřením vašich ušlých kroků, ale i s celou řadou dalších pohybových aktivit, stejně jako se sledováním některých zdravotních funkcí nebo se sledováním spánku. Nabízí přehledné uživatelské rozhraní, spolehlivé nástroje pro měření vaší fyzické aktivity, možnost nastavení cílů a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Walk with Map My Walk

Název aplikace Walk with Map My Walk jistě dostatečně hovoří sám za sebe. Rozhodně se ale neomezuje jen na měření a sledování vašich ušlých kroků. V aplikaci můžete sledovat také to, jak se postupně zlepšuje vaše kondice, spojit se s dalšími uživateli pro lepší motivaci, nebo si třeba naplánovat vlastní trasy, případně objevovat nové.

Stažení v Google Play

Samsung Health

S počítáním a záznamem vašich ušlých kroků vám může skvěle pomoci také aplikace Samsung Health. Kromě počítání kroků vám aplikace Samsung Health poslouží také při monitorování zdravotních funkcí a fitness aktivity, dokáže si skvěle poradit také s měřením hladiny stresu, srdeční frekvence a celé řady dalších důležitých parametrů.

Stažení v Google Play

WalkFit: Walking App

Aplikace WalkFit: Walking App je určená všem, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici prostřednictvím chůze. Nabízí možnost měření a záznamů ušlých kroků, ale třeba také spálených kalorií. Verze aplikace WalkFit: Walking App nabízí také možnost využití cvičebních plánů, v aplikaci si můžete nastavit také vaše vlastní cíle.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.