Zavřít reklamu

Telefon Samsung Galaxy A24, o kterém jsme poprvé slyšeli již v říjnu loňského roku, je nyní o krok blíže svému uvedení na scénu. Získal totiž certifikaci thajského telekomunikačního úřadu NBTC.

Na webu thajského úřadu NBTC je Galaxy A24 uveden pod modelovým označením SM-A245F/DSN, kde „DS“ znamená podporu funkce Dual SIM. Stránka neodhaluje žádné jeho specifikace, pouze to, že se jedná o 4G telefon. Různé indicie naznačují, že bude existovat i jeho 5G verze, o té však v tuto chvíli nejsou známy žádné informace.

Podle dostupných úniků bude Galaxy A24 disponovat čipsetem Helio G99, minimálně 4 GB operační paměti, trojitým fotoaparátem s rozlišením 50, 5 a 2 MPx (druhý by měl sloužit jako „širokáč“ a třetí jako makro kamera), 13MPx selfie fotoaparátem a baterií s kapacitou 5000 mAh. Softwarově poběží velmi pravděpodobně na Androidu 13 a nadstavbě One UI 5. S ohledem na jeho „budoucího předchůdce“ Galaxy A23 lze očekávat, že bude mít LCD displej s úhlopříčkou kolem 6,6 palců, podporu 25W nabíjení, do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů a 3,5mm jack.

Telefon bude podle všeho primárně určený pro asijský trh, měl by se však objevit i v Evropě. Představen by mohl být příští měsíc.

Telefony řady Galaxy A koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.