Zavřít reklamu

Právě dnes, tedy ve středu 8. února spustila televizní skupina Prima svou vlastní streamovací službu. Prima+ Android aplikace je už také dostupná v Google Play. Řadí se tak po bok dalších tuzemských streamovacích platforem, který chce bodovat vlastní originální tvorbou. 

Prima+ tarify 

Platforma nabízí tři stupně předplatného (Free, Light a Premium), ve třech cenových relacích, kdy v každém dostanete více a více obsahu. Pokud zvolíte tarif Free, je zdarma, s reklamou a nabízí archiv pořadů s dalšími více jak 150 tituly z tuzemské i zahraniční tvorby. Kvalita je SD, je přítomno živé vysílání a podpora pro 5 rodinných profilů, což je stejné i pro další dva tarify.

Cena Prima+ 

Tarify Light a Premium už jsou zpoplatněné, kdy první stojí 99 Kč měsíčně a druhý 149 Kč za měsíc. Light nabízí jen 50 % množství reklamy, k archivu nabízí i Prima+ ORIGINALS pořady a předpremiéry seriálů spolu s knihovnou dvou tisíc tuzemských i zahraničních titulů. Kvalita je HD. Nejvyšší tarif Premium je zcela bez reklamy a kvalita streamu je FullHD, jinak kopíruje ostatní možnosti předchozího tarifu.

Prima 7

Nabídka Prima+ 

Celou galerii si můžete prohlédnout na stránkách platformy a nutno podotknout, že je opravdu obsáhlá. Najdete zde nejen Šíleně smutnou princeznu, ale i hity, jako Líbáš jako Bůh, Špunti na vodě, Ženská na vrcholu, Večírek, Krakonošův poklad nebo ze zahraniční tvorby Den nezávislosti, Valerian a město tisíce planet, Amelie z Montmartu, Hobit atd.

Kde pustit Prima+ 

Pro sledování platformy samozřejmě není nutný mobilní telefon, vystačíte si s webovým prohlížečem. Aplikace je ale již v Google Play dostupná, takže vám klidně celý obsah Prima+ Android telefon nebo tablet bez problémů přehraje. 

Aplikace Prima+ v Google Play

Dnes nejčtenější

.