Zavřít reklamu

Netflix je pořád nejoblíbenější video streamující platforma, co se počtu jejích předplatitelů týče. Nabízí skutečně obsáhlou knihovnu filmů a seriálů, a to jak nových, tak těch klasických. Server JustWatch nám aktuálně sestavil žebříček, který jasně ukazuje nejsledovanější filmy Netflix pro Českou republiku. Pokud tedy nevíte, na co se o valentýnském večeru podívat, tady máte hned 10 tipů.

1. Z jiného těsta

Nový pár a jejich rodiny řeší lásku v moderní době, střety odlišných kultur, očekávání ze strany společnosti i generační rozdíly.

2. Na západní frontě klid

Sotva sedmnáctiletý Paul jde za první světové války bojovat na západní frontu. Naverbovat se nechal s nadšením, to se ale v brutální realitě zákopů rychle vytrácí.

3. Na nože: Glass Onion

Proslulý detektiv Benoit Blanc vyrazí do Řecka rozmotat spletitou záhadu, ve které figuruje jeden miliardář a nesourodá parta jeho přátel.

4. Narvik

Duben 1940. Oči světa jsou upřeny na Narvik, malé město v severním Norsku, které je zdrojem železné rudy potřebné pro Hiterovu válečnou mašinérii. Během dvou měsíců nelítostné zimní války utrpěl Hitler svou první porážku.

5. Na nože

Satirická krimi komedie Na nože zábavným způsobem ukazuje, jak může dopadnout vyšetřování záhadného úmrtí autora tajemných detektivních příběhů, když jsou všichni v jeho blízkosti podezřelí. Svérázný detektiv Daniel Craig pojme řešení případu po svém a vyšetřování každého člena této excentrické rodiny se ukáže býti složitější, než se zpočátku zdálo.

6. Orbiter 9

Mladá dívka po smrti svých rodičů cestuje sama na planetu Celeste, jež má být kolonií pro skomírající lidstvo. Při běžných rutinních činnostech dojde k problémům a na palubu přilétá mladý opravář. Ten následně odhalí, že není vše, jak se zdá, a rozhodne se porušit pravidla.

7. Pamela: Příběh lásky

Pamela Anderson vypráví o svojí cestě ke slávě, vrtkavých vztazích i známém skandálu s erotickou nahrávkou. A na přetřes přijdou i její soukromá videa a deníky.

8. Bledé modré oko

Bývalý detektiv se ujme vyšetřování záhadné vraždy, ke které došlo na americké vojenské základně. Pomáhat mu přitom bude mladý kadet z West Pointu jménem Edgar Allan Poe.

9. John Wick 2

V pokračování úspěšného akčního thrilleru z roku 2014 přinutí legendárního Johna Wicka k návratu ze zabijáckého důchodu jeho bývalý spolupracovník, který se pomocí intrik snaží převzít kontrolu nad tajemným mezinárodním sdružením nájemných zabijáků. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě.

10. Osudový dotek

Existuje jedna zajímavá teorie – teorie chaosu neboli efekt motýlích křídel… Napínavý thriller odehrávající se mezi minulostí, přítomností a budoucností. Mladý fyzik Evan Treborn se vydává díky svým zápiskům z dětství na riskantní cestu do minulosti, aby ji změnil, napravil své chyby a setkal se s láskou svého života. Nebezpečný experiment se mu však vymkne z ruky a následky jsou hrůzostrašné…

Rozhodně je tedy z čeho vybírat, ať už se jedná o lety prověřené klasiky (Osudový dotek), nebo aktuální oscarový hit (Na západní frontě klid). Oba díly Na nože jsou pak příjemnými a nevšedními detektivkami, které prostě nezklamou.

JustWatch.com

Související články

Dnes nejčtenější

.