Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 6. do 10. února obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy Note20, Galaxy S20, Galaxy S21 FE (verze s čipem Exynos) a Galaxy A52 5G.

Samsung začal na všechny uvedené telefony vydávat únorový bezpečnostní patch. U Galaxy Note20 a Note20 Ultra nese aktualizace firmwarovou verzi N98xBXXS5GWB1 a jako první byla dostupná ve Švýcarsku, u Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra verzi G98xBXXSFGWAD a jako první dorazila do některých zemí Jižní Ameriky, jako je Brazílie, Argentina, Paraguay nebo Peru, u Galaxy S21 FE (verze s čipem Exynos) verzi G990EXXS3DWAA a jako první „přistála“ v Brazílii a u Galaxy A52 5G verzi A526BXXS2DWAB a jako první byla zpřístupněna taktéž v Brazílii.

Únorová bezpečnostní záplata opravuje přes 50 vulnerabilit, z čehož 48 opravil Google a šest Samsung. Dvě ze zranitelností opravené korejským obrem byly označeny jako vysoce nebezpečné, zatímco čtyři jako středně nebezpečné. Samsung opravil například exploity související se službou WindowManagerService, které umožňovaly útočníkům típnout screenshot, zranitelnost nalezenou ve funkci UwbDataTxStatusEvent umožňující útočníkům spouštět určité aktivity nebo chybu v zabezpečení v aplikaci Secure Folder, která umožňovala neoprávněným osobám fyzický přístup k telefonu za účelem zachycení náhledu aplikace.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.